Connect with Us

Punojnë bashkë, por pse Einxhel nuk shoqërohet me Nevinën dhe Fjoralbën?

Kryesore Show Biz

Punojnë bashkë, por pse Einxhel nuk shoqërohet me Nevinën dhe Fjoralbën?

Publikuar

-

Moderatorja seksi Einxhel Shkira ka folur për raportin e saj me kolegët e emisionit “E Diell” më Top Channel.

E ftuar në emisionin “Thumb” ajo iu përgjigj pyetjes së përse nuk shoqërohet me dy moderatoret simpatike Nevina Shtylla dhe Fjoralba Ponari.

Einxhel theksoi se kjo gjë nuk ka lidhje aspak me xhelozinë profesionale por me tipet e ndryshme që kanë vajzat.

“Në punë, asnjëherë nuk mund të përputhemi të gjithë me njëri-tjetrin. Nuk është absolutisht as çështje sfide, gare apo xhelozie. Unë e di shumë mirë sa e aftë jam, deri ku shkon kapaciteti im dhe ndaj nuk mund të kem xhelozi profesionale. Nga ana tjetër, për çështjen e pamjes, vajzat janë të gjitha shumë të bukura dhe unë asnjëherë s’kam pasur xhelozi për pamjen”.

Më tej shton Einxhel thotë se “gjithsecili ka gjetur atë personin me të cilin i ngjit shoqëria”.

“Janë tipe të ndryshme, kanë ritëm të ndryshëm jete. Nëse pas programit mua më pëlqen të konsumoj një gotë verë, vetëm ata që e bëjnë këtë gjë rregullisht vinë dhe pinë gotë e verës. Ndoshta edhe një ditë Nevina do të dalë nga binarët si puna ime”.

Ajo shtoi gjithashtu se në televizion janë munduar t’i bëjnë “puçe” dhe çuditërisht këta persona janë femra.

“Mua më ndodh që në televizion të më bëjnë puçe dhe çuditërisht janë femra. Unë nuk jam as ajo femra që të marr të dashurin. Unë jam ekstrem feminist dhe kam dëshirën e madhe që edhe femrat e tjera të dalin mirë. Por ekziston një lloj dëshire që unë mos të jem më asgjëkundi”, tha Einxhel.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: