Connect with Us

U martuan me dy vëllezërit identikë, motrat binjake tregojnë nëse i shkëmbejnë partnerët

Kryesore Show Biz

U martuan me dy vëllezërit identikë, motrat binjake tregojnë nëse i shkëmbejnë partnerët

Publikuar

-

Brittany and Briana Deane janë dy binjake identike të cilat janë martuar me dy vëllezër po ashtu identikë.

Të dyja motrat, që ngjajnë si dy pika uji, e kanë lidhur jetën me Josh dhe Jeremy Salyers, dy vëllezërit identikë, në një ceremoni të mbajtur në virin 2018.

Por, siç mund të pritet, të gjithë njerëzit që i shohin të katërt kanë vetëm një kuriozitet të vetëm: Si ia bëjnë që të mos ngatërrohen me njëri tjetrin?

Të pyetur së fundmi nga Fox News për të identifikuar pyetjen më të çuditshme që u kanë bërë ndonjëherë, ata ishin të gjithë në një mendje.

Briana tregoi:

Unë do të thosha se pyetja që na bëjnë më shumë është nëse i shkëmbejmë partnerët, shpresoj se ne e kemi shpjeguar shumë mirë se nuk e bëjmë diçka të tillë!”
Sa i përket planeve për vitin 2019, motrat po shpresojnë që të mbesin shtatzënë në të njëjtën kohë dhe të formojnë të dyja nga një familje të vogël.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: