Connect with Us

Festa sekrete e Beyonce-Jay Z , pas ‘Oscars 2019’: Kush mori pjesë?

Kryesore Show Biz

Festa sekrete e Beyonce-Jay Z , pas ‘Oscars 2019’: Kush mori pjesë?

Publikuar

-

Beyonce dhe Jay- Z menduan të kishin festën e tyre personale pas ceremonisë së çmimeve Oscars.

Kështu u siguruan të ofronin një ambient të rehatshëm, pa kamera e celularë dhe nën praninë e ajkës së Hollywood- it (të ftuarit u miratuan nga vetë çifti).

Rihanna:

Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez:

John Legend dhe Chrissy Teigen:

Usher:

Adele:

Michale B. Jordan:

Natalie Portman:

View image on TwitterView image on TwitterView image on TwitterView image on Twitter

On The Run II@OTRIITourInfo

Natalie Portman, Leonardo DiCaprio, Chris Evan and Adam Driver attend Beyoncé & JAY-Z’s after party.

28 people are talking about this

Leonardo DiCaprio :

Katy Perry dhe Orlando Bloom:

ishin vetëm disa nga emrat e shumtë që morën pjesë në këtë festë intime. Besojmë e vutë re që Rihanna- s iu desh të gjendej në të njëjtin vend me dy ish- at; DiCaprio- n dheeee Drake- un.

 

“Beyonce dhe Jay- Z u kërkuan të ftuarve të mos postonin asnjë foto. Ata dëshironin që VIP- at të ndiheshin rehat dhe mbi të gjitha të ishin vetveja. Siguria në hyrjen kryesore qe tepër e rreptë dhe vetëm të ftuarit e miratuar nga bashkëshortët mund t’i bashkoheshin festës. Nëse ndonjë i famshëm kishte ardhur bashkë me ndonjë asistent që nuk rezultonte i regjistruar në listë, nuk mund të futej dot. “ tregoi një burim për “US Weekly”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: