Connect with Us

Ky ambient do u vjedhë zemrën! Hyni brenda shtëpisë së Eranda Libohovës

Kryesore Show Biz

Ky ambient do u vjedhë zemrën! Hyni brenda shtëpisë së Eranda Libohovës

Publikuar

-

Këngëtarja e mirënjohur Eranda Libohova ka zbuluar për emisionin “Living” disa ambiente nga shtëpia e saj e ngrohtë.

Ndër të tjera, Eranda rrëfeu se është frymëzuar nga stili skandinav, sipas të cilit dominojnë ngjyrat e ndezura.

Siç mund ta shikoni edhe vetë në videon e mëposhtme, arredimi është shumë familjar dhe i këndshëm. Le të themi që të vjedh zemrën!

Këngëtarja po ashtu ndau me të gjithë publikun edhe këndin e saj të relaksit, në të cilin qetësohet pas një dite të gjatë dhe të lodhshme.

Nuk po themi asgjë më tepër, por po ju lëmë ta shijoni vetë!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: