Connect with Us

Lady Gaga dhe Bradley Cooper gati sa nuk u puthën! Ja si reagoi Irina Shayk pas performancës

Kryesore Show Biz

Lady Gaga dhe Bradley Cooper gati sa nuk u puthën! Ja si reagoi Irina Shayk pas performancës

Publikuar

-

Internet ishte i bindur sot se Lady Gaga dhe Bradley Cooper janë të dashuruar në fshehtësi. Gjë që është shumë e çuditshme veçanërisht për të dashurën e aktorit, Irina Shayk.

Aktorët gjatë performancës në Oscar u afruan aq shumë, sa për pak menduam se do të putheshin.

Por si e priti gjestin e tyre modelja?

Nëse do t’i kushtonit vëmendje mbrëmjen e djeshme, do të dallonit se Irina dhe Gaga janë shoqe të ngushta dhe jo vetëm që qeshin bashkë:

Embedded video

Lady Gaga Source@MisterBroRo

Lady Gaga’s and Bradley Cooper’s reaction when the bridge of ‘Shallow’ was sung in the opening speech.

126 people are talking about this

Por kjo foto e realizuar larg vëmendjes së kamerës, flet për marrëdhënien e tyre:

Kështu që mos harroni se Gaga dhe Bradley janë thjesht dy aktorë profesionistë dhe Irina është në rregull me këtë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: