Connect with Us

Nëse je me njeriun e zemrës, zgjidh 1 nga këto 4 filma Romantikë!

Life Style

Nëse je me njeriun e zemrës, zgjidh 1 nga këto 4 filma Romantikë!

Publikuar

-

Nëse sonte je me gjysmën tënde më të mirë, një film romantik do të ishte zgjedhja perfekte. Më poshtë do të gjeni 4 të tillë:

Notting Hill

Jeta një pronari librarie do të ndryshojë rrënjësisht sapo të takohet me një grua tërheqëse dhe tepër joshëse. Filmi ka humor, romancë dhe tregon se si mund të bëhen bashkë dy njerëz që i përkasin botëve të ndryshme.

IMDb — 7.1

Breakfast at Tiffany’s

Ky film përfaqëson historinë e dy njerëzve që e dinë me saktësi se çfarë duan. Ajo është një grua e re që po kërkon një burrë më të madh se ajo në moshë dhe të pasur, me të cilin do të mund të martohet, e ndërsa ai dëshiron të bëhet shkrimtar teksa është në marrëdhënie me një gua më të vjetër por të kamur. Filmi është i ëmëbl, argëtues dhe portretizon me mjeshtëri këto dy karaktere komplekse.

IMDb — 7.7

Crazy/Beautiful

Historia e dy të rinjve në shkollë të mesme që i përkasin shtresave të ndryshme sociale: ajo një vajzë e llastuar, problematike, e cila vjen nga një familje e pasur e ndërsa ai i varfër, ambicioz dhe plot ëndrra. Pavarësisht dallimeve, dyshja bie në dashuri. Nëse keni harruar si është dashuria e parë, filmi do t’jua kujtojë shumë mirë.

IMDb — 6.5

500 Days of Summer

Summer nuk beson në dashuri e ndërsa Tom- i është një djalosh i ri tepër romantik, i cili bie në dashuri me të. Teksa përpiqet brenda 500 ditëve t’i bëjë gjërat të funksionojnë, filmi përfaqëson një vështrim realist mbi një marrëdhënie në çift si dhe e tregon historinë parë nga këndvështrimi i një burri.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: