Connect with Us

Do t’ju japin shpirtin/ Këto shenja horoskopi dashurojnë me gjith zemër

Kuriozitete

Do t’ju japin shpirtin/ Këto shenja horoskopi dashurojnë me gjith zemër

Publikuar

-

shenjat qe bejne cdo gje per dashurine

Dashi

Edhe pse në fillim do të jetë e vështirë që ata të shprehin ndjenjat e tyre, ata gjithnjë e kuptojnnë që dashuria është ndjesia më e bukur që mund të provojnë ndonjëherë. Të lindurit në  shenjën e Dashit  janë shumë  pasionantë në dashuri. Ata mund të të bëhen partnerë idealë për çdokënd, secili e meriton dashurinë e tyre në jetë.

Demi

Demi ështe një njeri shumë i fortë dhe i besueshëm, për më tepër kur bie në dashuri, bëhet totalisht i pakapshëm. Demi do të kërkojë që ta bëjë gjithnjë të lumtur partneren në një lidhje duke u kujdesur për të më mirë se çdokush tjetër. Ata do të kërkojnë që të jenë gjithnjë aty për ta ndihmuar atë. Dashuria për të lindurit në shenjën e Demit  është një dhuratë e veçantë.

Bricjapi

Bricjapët si rregull duan vetëm familjen si dhe traditat. Ata janë shumë të përgjegjshëm si dhe praktikë. Kështu që të hysh në një lidhje me ta, është një nga vendimet më të mira që mund të marrësh./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: