Connect with Us

Të pamëshirshme/Këto janë gratë më mizore të zodiakut

Kuriozitete

Të pamëshirshme/Këto janë gratë më mizore të zodiakut

Publikuar

-

grate mizore te zodiakut

Virgjeresha

Edhe pse janë zakonisht të ndrojtura dhe introverte, kur ekuilibri i hollë brenda tyre thyhet del në pah një bijë metodike e të keqes më të rafinuar që mund t’ju kenë zënë sytë.Në këtë pikë lind një individ mizor, i aftë të shkatërrojë çdokënd që e pengon në arritjen e objektivave të saj.  Është pikërisht dukja e saj delicate që sjell që shpesh të nënvlerësohet si armi, por ju këshillojmë që të mos e bëni këtë gabim.

Akrepi

Kurrë një  simbol nuk është zgjedhur në mënyrë kaq të rafinuar, për të përshkruar personalitetin e  të lindurve nën një shenjë horoskopi. Akrepi mund të jetë miku më i mirë dhe dashnorja më e zjarrtë, por në të njëjtën kohë mund të jetë dhe armiku më gjakatar e mizor që mund të njohësh. Për më tepër është shumë shenjë xheloze dhe e ka specialitet shpërthimin papritur si bombë me sahat.

Peshqit

Zakonisht të lindurat  nën shenjën e Peshqve janë të qeta. Zakonisht ato shqetësohen më shumë për të tjerët se sa për veten, megjithatë në disa raste jeta e tyre është një dështim i vërtetë. Kjo bën që të lindë  urrjetja për të tjerët,pasi nuk janë të aftë të rregullojnë jetën e tyre./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: