Connect with Us

Foto/Anija më luksoze në botë, shkallë me gurë Swarovski dhe sallë kinemaje

Kryesore Show Biz

Foto/Anija më luksoze në botë, shkallë me gurë Swarovski dhe sallë kinemaje

Publikuar

-

Anija luksoze ‘MSC Bellisima’ u ankorua sot në portin e Southampton në Britani dhe pamjet kanë lënë pa fjalë që tani publikun.

Anija gjigante që kushton 499 milionë paund, mund të mbajë në total 5,686 pasagjerë do nisë udhëtimin e parë për në Francë.

Emri i anijës përkthehet në shqip ‘E bukur’ dhe të gjitha shkallët janë të mbuluara me gurë Swarovski. Brenda në ambientin e anijës gjenden dyqane, një pub, një sallë kinemaje, restorante europianë dhe aziatike, një kazino, dhoma gjumi luksoze por edhe pishinë.

Pas këtij udhëtimi të vogël, anija do niset për në Emiratët Arabe dhe Kinë.

 

Screenshot_14.jpg

Screenshot_15.jpg

Screenshot_16.jpgScreenshot_17.jpg

Screenshot_18.jpg

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: