Connect with Us

Rozana Radi pyetet për grindjen me shoqen e ngushtë dhe përgjigja është kaq e vërtetë!

Kryesore Show Biz

Rozana Radi pyetet për grindjen me shoqen e ngushtë dhe përgjigja është kaq e vërtetë!

Publikuar

-

Rozana Radi shpreh ato që ndjen dhe mendon kur ftohet në intervista apo edhe në mediat e saj sociale. Kështu që kur i bën një pyetje, do të marrësh përgjigjen më të vërtetë prej saj.

Moderatorja dhe këngëtarja ka pasur disa konflikte me personazhet e njohur, mes tyre kujtojmë atë me Fiori Dardhën.

Pavarësisht se miqësia e tyre është kthyer si më parë, një prej ndjekësve në Instagram e pyeti se cila është ndjesia që ka kur grindet me shoqen e ngushtë.

“Nerv… shumë nerv”, përgjigjet Rozana dhe e kuptojmë plotësisht ndjesinë e saj.

Një tjetër pyetje ishte se, a ia vlen të bëhesh aktore në Shqipëri dhe ajo shkroi:

“Artistët në Shqipëri janë njerëzit më të pasur në shpirt e më të varfër në jetë. Nëse aktrimi është ajo që do mos hiq dorë asnjëherë nga ëndrra jote”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: