Connect with Us

Shqetësohen britanikët, Mbretëresha 92-vjeçare shfaqet me shenjën e dyshimtë në dorë

Kryesore Show Biz

Shqetësohen britanikët, Mbretëresha 92-vjeçare shfaqet me shenjën e dyshimtë në dorë

Publikuar

-

Një foto zyrtare e Mbetëreshës, Elizabeth II ka shqetësuar britanikët për shëndetin e 92-vjeçares.

Madhëria e saj priti Mbretin dhe Mbretëreshën e Jordanisë, Abdullah IIdhe Rania gjatë një vizite në Pallatin Buckingham, ditën e djeshme.

92-vjeçara ishte vendosur mes të të ftuarve duke buzëqeshur në një kostum të bardhë, por ishte ngjyra e dorës së saj ajo që tërhoqi vëmendjen e njerëzve.

Nga fotot e shpërndara, njëra dorë e Mbretëreshës ka një njollë më ngjyrë vjollcë që të bën të mendosh se monarkja britanike mund të jetë vrarë diku, ose ka probleme shëndetësore.

Ishin përdoruesit “symprehtë” të rrjeteve sociale ata që e vunë re detajin e çuditshëm pasi fotot u shpërndanë në profilin zyrtar në Twitter të Familjes Mbretërore.

Nuk dihet se çfarë mund ta ketë shkaktuar shenjën në dorën e Mbretëreshës, por edhe një herë, ajo ishte në formë mjaftueshëm për të pritur me të gjitha nderimet të ftuarit e saj.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: