Connect with Us

Ja me kë e festoi Adrola Dushi ditëlindjen në një nga restorantet më të mira në New York

Kryesore Show Biz

Ja me kë e festoi Adrola Dushi ditëlindjen në një nga restorantet më të mira në New York

Publikuar

-

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi kësaj here e ka festuar 26-vjetorin e saj të lindjes në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Siç mund ta shikoni edhe në videon e mëposhtme, ajo e ka festuar ditëlindjen me shoqen e saj të ngushtë Xhesika Berberi në “Soho Grand Hotel”, një nga restorantet më të mira në New York.

Mirëpo, si duket festën e ka vijuar edhe në Shqipëri.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet duke kënduar dhe kërcyer me miqtë e saj në një nga lokalet e Tiranës.

Konkretisht me balerinën Olta Ahmetaj, me këngëtarin Fabian Basha dhe me dy mikesha të tjera të saj.

Rikujtojmë se 26-vjeçarja prej kohësh vijon karrierën e saj në industrinë e modës në SHBA. Ajo është nënë e një djali që quhet Troi.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: