Connect with Us

Johnny Depp nuk tërhiqet! Pas divorcit dramatik, padit ish-bashkëshorten për shumën marramendëse

Kryesore Show Biz

Johnny Depp nuk tërhiqet! Pas divorcit dramatik, padit ish-bashkëshorten për shumën marramendëse

Publikuar

-

32-vjeçarja Amber Heard në janar të 2017-ës i ka dhënë fund përfundimisht martesës së saj me aktorin me famë botërore Johnny Depp.

Ndarja e tyre ka qenë dramatike, pasi siç ka rrëfyer aktorja e filmit “Aquaman”, ajo është dhunuar shpeshherë nga aktori i njohur.

Por sikur të mos mjaftonte e gjitha kjo, së fundmi, Johnny Depp ka paditur ish-bashkëshorten për një shumë marramendëse.

Pas deklaratave të njëpasnjëshme të Amber se Johnny e ka dhunuar, ai e ka paditur atë për shpifje dhe i ka kërkuar 50 milion dollarë dëmshpërblim.

Aktori 55-vjeçar të gjitha akuzat e Heard-it i ka cilësuar si të pavërteta dhe mashtrime.

Konkretisht, padia i referohet një shkrimi për “Washington Post”, në të cilin aktorja është shprehur publikisht se ajo ka marrë kërcënime me vdekje pas ndarjes dhe ka humbur edhe mundësi pune.

Shkrimi në fjalë është shkruar në dhjetor të vitit të kaluar, në të cilin Amber Heard ka rrëfyer për herë të parë se si ka qenë jeta e saj pasi akuzoi Johnny Depp për dhunë dhe u divorcua më pas.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: