Connect with Us

”Ika se kisha frikë…”/ I dashuri i saj u dorëzua në polici, por shihni çfarë bën Elvana Gjata

Kryesore Show Biz

”Ika se kisha frikë…”/ I dashuri i saj u dorëzua në polici, por shihni çfarë bën Elvana Gjata

Publikuar

-

Ditën e 2 Shkurtit i fejuari i Elvana Gjatës, Ervin Mata është vetëdorëzuar në polici pasi ishte shpallur në kërkim si i përfshirë në ngjarjen e 4 tetorit 2018 në zonën e Ish Bllokut.

Para pak ditësh është përfolur për ndarje të çiftit pasi në një dalje të Elvanës i mungonte unaza në dorë, mirëpo këto mbeten në kuadrin e thashethemeve.

E mbi të gjitha duket se Elvana Gjata vazhdon të shijojë suksesin e këngës së saj më të re, të lançuar vetëm pak ditë më parë ‘Tavolina e mërzisë’.

Elvana që nga dita e djeshme vijon të publikojë në ‘Instastory’, pjesë të këngës të publikuar nga fansat besnikë, por edhe personazhë të njohur. Elvana vazhdon të mos shprehë gjë publikisht lidhur me romancën e saj me Ervin Matën.

collagerritn.jpg

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: