Connect with Us

Dita e ndryshimeve të mëdha: Si do të ndikojë tek ju 6 marsi?!

Life Style

Dita e ndryshimeve të mëdha: Si do të ndikojë tek ju 6 marsi?!

Publikuar

-

Ky mars ka nisur me ngjarje të rëndësishme astrologjike, ku më e madhja pritet të ndodhë më 6 mars. Urani, planeti i ndryshimeve do të zhvendoset në shenjën e Demit, ku do të qëndrojë për 7 vite me radhë.

Ndodh që kjo ngjarje të rastisë me Hënën e Re tek Peshqit dhe siç ju njoftuam më parë, edhe Mërkuri do të jetë në prapavijë 1 ditë më parë. Duket, se 6 marsi është një ditë e mbushur me tension për gjithë universin.

Diçka e madhe pritet të ndodhë e shoqëruar nga ndryshimi drastike.

Si do të ndikojë tek shenja juaj?

Dashi

Do të doni të ndryshoni stilin e jetesës, sjelljen tuaj kundrejt parave apo mënyrën se si i shpenzoni ato. Do të zbuloni talente që s’e dinit që i kishit.

Demi

Jeni gati për të bërë ndryshimin e madh të jetës. Ndoshta do të ndryshoni statusin, vendin e punës apo diçka tjetër që do t’ju bëjë të nisni një rutinë të re.

Binjakët

Do të përjetoni një ndryshim të madh që lidhet ngusht me intuitën tuaj. Do ta gjeni veten duke thënë: “Po ky mendim, nga më erdhi?!”

Gaforrja

Shoqëria do të ndryshojë për ty. Ndoshta do të gjeni kurajon të hiqni dorë nga njerëzit toksikë në jetën tuaj dhe kështu i lini hapësirë njerëzve interesantë në jetën tuaj.

Luani

Jeni gati për të marrë përgjegjësinë e punës suaj të re, ose do t’i përkushtoheni me gjithë energjinë që keni pasionit tuaj të madh.

Virgjëresha

Këtë periudhë do t’ja dedikoni edukimit. Çfarë mund të mësoni për t’u rritur financiarisht?

Peshorja

Do të çliroheni nga diçka që ju është dukur se ju mban peng. Ndoshta shlyeni një kredi, bëni një nder që duhet ta bënit apo diçka e tillë.

Akrepi

Ky ndryshim do të sjellë gjëra të reja në jetën tënde romantike. Do të takosh dikë të veçantë që do të të inkurajojë ta shohësh botën ndryshe.

Shigjetari

Ju duhet pak më shumë kohë e lirë nga puna. Çfarë do të bëni kur të punoni më pak dhe të jetoni më shumë?

Bricjapi

Është koha për të bërë qejf. Do të punoni fort për të siguruar që argëtimin ta merrni ashtu siç doni ju.

Ujori

Ju pelqen vendi ku po jetoni? Këto dilema do t’ju pushtojnë trurin dhe gjëra spontane do të ndodhin në jetën tuaj.

Peshqit

Këtë kohë do t’ja kushtoni komunikimit dhe mënyrës se si i shprehni idetë tuaja. Po mendoni për ndryshimet që lidhen me të ardhmen tuaj.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

8 arsyet pse Ujori është miku më i mirë që mund të keni patur ndonjëherë

Publikuar

-

Nga

Nëse keni lindur midis datave të 21 Janarit dhe 20 Shkurtit, jeni një shenjë e zodiakut të Ujorit. Ujori shpesh quhet humanitar i astrologjisë. Lidhur me shtëpinë e njëmbëdhjetë (11) të zodiakut. Ujori është sinonim i partneriteteve, miqësive platonike dhe marrëdhënieve të biznesit. Ashtu si Binjakët dhe Peshorja, Ujorët janë një shenjë ajri dhe një […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Dështim dhe shkatërrim/ 5 shenjat e horoskopit që e përjetojnë më keq ndarjen nga partneri

Publikuar

-

Nga

Peshqit (19 shkurt – 20 Mars) Si Peshq, ju jeni me të vërtetë një njeri që ka zemër ari. Ju jeni dikush që ka një tendencë për të romantizuar dhe idealizuar partnerët tuaj pak a shumë. Ju vetëm prireni të shikoni në cilësitë e tyre më të mira dhe kjo mund të jetë një problem […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

5 kristale të fuqishme që do t’ju ndihmojnë të flini më mirë dhe të lehtësoni pagjumësinë

Publikuar

-

Nga

Ka shumë kristale që mund të na qetësojnë mendjen, të qetësojnë trupin tonë, të sjellin paqe të brendshme për të fjetur më mirë. Ka edhe kristale që largojnë energjitë negative.  Kristalet janë në gjendje të ruajnë dhe të japin energji. Sipas shumë studimeve, kristalet janë më të fuqishëm dhe më të dobishëm sesa mendojmë. Këtu janë […]

LEXO TE PLOTE