Connect with Us

Emina Cunmulaj kujton fillesat: Më quani të çmendur, por ja arrita!

Kryesore Show Biz

Emina Cunmulaj kujton fillesat: Më quani të çmendur, por ja arrita!

Publikuar

-

Modelja me origjinë shqiptare Emina Cunmulaj është shprehur gjithnjë me krenari për të kaluarën e saj si dhe hapave që ka bërë në karrierë. Këtë herë ajo është frymëzuar nga reklama e një firme të njohur që kishte si temë forcën dhe përpjekjet e grave për të arritur ëndrrat e tyre.

Krahas videos që ka ndarë në Instagram Emina ka shkruar: “Më quani të çmendur. E rritur në një fshat të vogël duke mjelë lopët dhe ja dola të shfaqesha në kopertinat e “Vogue” dhe “Elle” dhe duke ecur në pasarelat e Karl Lagerfeld, Valentino, Jean Paul Gaultier. Ishte vetëm fillimi… Tani shikoni çfarë mund të bëjë e çmendura”, – ka shkruar Cunmualaj.

Modelja nënë e dy vajzave është lidhur në martesë prej disa vitesh me biznesmenin Sam Nazarian.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: