Connect with Us

Jo më e vetme! Ja kush do prezantojë bashkë me Dojna Memën “The Voice Kids”

Kryesore Show Biz

Jo më e vetme! Ja kush do prezantojë bashkë me Dojna Memën “The Voice Kids”

Publikuar

-

Pasi Ledion Liço u largua nga “The Voice”, edicioni i tretë i formatit të fëmijëve këtë vit erdhi me ndryshime.

Teksa prezantimi iu besua Dojna Memës, tanimë me nisjen e netëve live në  “The Voice Kids”, formatit do t’i bashkohet një tjetër moderator.

Raportohet se në prapaskenë, tashmë do prezantojë Flori Gjini.

Lajmin e ka bërë publik vetë “The Voice”, përmes llogarisë në Instagram.

“Flori Gjini është ‘V-Reporter’ i edicionit të tretë të spektaklit”, shkruhet në postimin në fjalë.

Aktualisht Flori është pjesë e kastit të “E Diell”, ndërkohë kujtojmë se ai është bërë pjesë e ekranit të “Top Channel” një vit më parë si moderator në programin “Pushime on Top”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: