Connect with Us

 Labirinte njerëzore/ Këto shenja horoskopi nuk do t’i kuptoni dot kurrë

Kuriozitete

 Labirinte njerëzore/ Këto shenja horoskopi nuk do t’i kuptoni dot kurrë

Publikuar

-

burrat mizore zodiak

Ujori

Ujorët janë shumë të rezervuar dhe shumë rrallë mund të flasin për mendimet apo përjetimet e tyre,ata mendojnë se përsonat që i rrethojnë duhet ta gjejnë nga hiçi se si ndjehen ata. Kjo sjellje e mbyllur dhe shpesh arrogante bën që të largohen nga njerëzit dhe ta kenë të vështirë që të krijojnë marrëdhënie positive me ta.

Dashi

Një marrëdhënie me një Dash nuk mund të jetë kurrë  e qetë, nëse nuk ke ndërmend të ndjekesh të njëjtën rrugë si ai. Të lindurit nën shenjën e Dashit  janë njerëz të vendosur impulsivë që nuk shqetësohen për mendimin e të tjerëve. Nga ana tjetër nëse nuk jeni gati për të krijuar dhe përballuar dialektikën, atherë më mirë të mos përfshiheni fare.

Akrepi

Akrepët kanë një personalitet shumë dominant dhe ndjekin objektivat e tyre me një vendosmëri gati të sëmurë, ndaj dhe në shumë raste preferojnë të jenë të vetmuar.

Kur janë të inatosur, bëhen shumë agresive dhe mund të kalojnë deri në sulme të mirëfillta xhelozie. Në këtë pikë dialogu është  i pamundur me ta. Kështu që e kotë ta provoni./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: