Connect with Us

Çmendi rrjetin me videon për Shqipërinë, por a është paguar me shifrën e majme Flori?

Kryesore Show Biz

Çmendi rrjetin me videon për Shqipërinë, por a është paguar me shifrën e majme Flori?

Publikuar

-

Një javë më parë në të gjitha rrjetet sociale u shpërnda një video promovuese për Shqipërinë pjesë e së cilës ishte aktori shumë i njohur i “Portokalli”, Florjan Binaj. Flori kishte udhëtuar në veri të Shqipërisë dhe nëpërmjet kësaj videoje po i drejtonte një ftesë aktorit me famë botërore Liam Neeson që të vinte të vizitonte vendin tonë, të cilin ai në filmin e tij nuk e kishte përshkruar dhe aq mirë.

I ftuar në emisionin “Trokit” në ‘Intv’, Flori ka rrëfyer më shumë për këtë eksperienc dhe për suksesin e madh që pati video. Ai është pyetur nga moderatorët se nëse është e vërtetë që është paguar 5000 euro për këtë video, por përgjigja e tij i ka habitur të gjithë.

 

“Ty të lumtë goja, por jo. Fushata ka qenë falas!”, ka rrëfyer Fori, ndërkohë që bashkëpunëtorja e tij Blerina tha se ai meriton më shumë se 5000 euro për kontributin që dha.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: