Connect with Us

Shtatzëna më elegante që na kanë zënë sytë! Meghan Markle shkëlqen në festën mbretërore

Kryesore Show Biz

Shtatzëna më elegante që na kanë zënë sytë! Meghan Markle shkëlqen në festën mbretërore

Publikuar

-

Meghan Markle dhe Kate Middleton janë parë bashkë për herë të parë që pas festës së Krishtlindjeve. Dy dukeshat ishin në Buckingham Palace për të festuar 50-vjetorin e Charles-it si Princ i Wales-it.

Por pyetja që kemi është: Çfarë veshën dy dukeshat?

Nëse keni dyshime se gjërat me shkëlqim janë të vështira në kombinim, mbani shënime nga shtatzëna Meghan.

Ajo kishte zgjedhur një fustan të bardhë elegant me detajet e luleve, në nuancat e arta dhe të metalizatos. Për ta kombinuar ajo kishte zgjedhur pallton e bardhë, këpucët bezhë dhe një kuletë saten.

Si gjithmonë Meghan guxon dhe ia del mban që të sjellë një tjetër pamje gati për t’u kopjuar nga shtatzënat dhe jo vetëm.

Ndërsa Kate kishte një pamje më të thjeshtë me fustanin bojëqielli, çantën me të njëjtën ngjyrë dhe këpucët në nuancat e bezhës.

Eventi mblodhi disa nga emrat më të njohur të familjeve mbretërore dhe të personazheve të shtresës së lartë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: