Connect with Us

Kejvina lë me gisht në gojë Ermalin/ Braktis emisionin në pikun e sezonit

Showbizz

Kejvina lë me gisht në gojë Ermalin/ Braktis emisionin në pikun e sezonit

Publikuar

-

kejvina le me gisht ne goje ermalin

Kejvina Kthella, vajza që u shfaq  në  ekran krah Ermal Mamaqit-it, fillimisht në vitin 2017, që nga kjo javë nuk do të jetë më pjesë e emisionit Xing me Ermalin.

Duke iu referuar informacioneve të Xing.al, Kthella ka lënë emisionin për shkak të një konflikti me moderatorin Mamaqi.

Me sa është zbuluar konflikti ka lindur pasi velina  ka pasur pretendime mbi vëmendjen dhe dedikimin e treguar nga moderatori i emisionit./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

A ia ngre nervat Luana Vjollcës?/ Fifi imiton moderatoren në emision

Publikuar

-

Nga

Fifi është një nga këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar. Ajo ka arritur që në pask kohë të ketë një sukses shumë të madh dhe këngët e saj kanë marrë shumë klikime në Youtube Një ditë pas festivalit “Kënga Magjike” që u mbajt mbrëmë, këngëtarja Fifi ishte e ftuar në emisionin e Top Channel, […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Tayna i bën vetes dhuratën luksoze/ Kap shifrat mbi 70 mijë euro

Publikuar

-

Nga

Tayna është një nga reperet më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është një nga personazhet  që po korr shumë sukeses në muzikë dhe një nga më të kërkuarat në koncerte. Gjithashtu ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momentet të rëndësishme të karrierës së saj si dhe momentet nga jeta […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Manipulim, mashtrim dhe urrejtje/ Stefi Prifti zbulon intrigat dhe klanet në Këngën Magjike

Publikuar

-

Nga

Endri dhe Stefi Prifti morën pjesë në këtë edicion të Këngës Magjike me një këngë që transemtonte një mesazh shumë të rëndësishëm. Kënga e titulluar “Zemra ime është gjallë” nga vëllezërit korçarë u pëlqye dhe u duartrokit shumë nga publiku. Pas përfundimit të festivalit Stefi Prifti ka reaguar duke treguar për mënyrën e votimit dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Një dashuri e hershme/ Camila Cabello rrëfen fillimet e lidhjes me Shawn Mendes

Publikuar

-

Nga

Camila Cabello dhe Shawn Mendes krijuan së bashku një nga bashkëpunimet më të suksesshme të kësaj veer siç ishte Senorita. Pas publikimit të këngës fansat e tyre nisën të aludonin se mes tyre kishte një histori dashurie dhe kështu rezultoi. Camila dhe Shaën bënë të ditur se ishin bashkë vetëm pak muaj më parë. Gjatë […]

LEXO TE PLOTE