Connect with Us

Rregulli numër një/ Mësoni këtë dhe asnjë nga lidhjet tuaja nuk do deshtojë

Kuriozitete

Rregulli numër një/ Mësoni këtë dhe asnjë nga lidhjet tuaja nuk do deshtojë

Publikuar

-

Rregulli nr nje per lidhje te suksesshme

Një lidhje duhet të jetë e lehtë

Një lidhje duhet të jetë e thjeshtë qysh nga fillimi.  Që në minutat e  para partneri duhet të ndjehet si dikush me të cilin njihesh prej kohësh.

Djali me të cilin do të fshihesh për dhjetë minuta në  një kabinë telefoni, duhet të jetë për ty si djali me të cilin ke shkëmbyer letra sekrete dashurie për shtatë vite.

Një vajzë që shfaq simpati për ty që në fillim është më mirë se një vajzë e cila  do të  jetë e lirë dhe nuk pretendon të të vështirësojë jetën. Ndërsa një vajzë që bën të vështirën, thjesht kërkon të krijojë respekt mbi baza të paqena.

Këshu që, sa më e thjeshtë të jetë situata aq më mirë do të jetë për ju. Jeta është vetë e komplikuar, të paktën të mendojmë mos ta komplikojmë  ne me veprimet tona, akoma më shumë./CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Pamje mahnitëse/ 15 vendet më të vizituara nga turistët

Publikuar

-

Nga

Faqja e njohur Uber ka përpiluar një listë me 15 vendet më të vizituara nga amerikanët. Meksika është ajo që kryeson listën, opor në mesin e këtyre vendeve gjenden dhe 6 vende europiane. Kjo listë i përket raportit të këtij viti i cili është realizuar në bazë të dhënave në Data Baze. Për më tepër […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

E thonë psikologët: Bëni mirë të mos i puthni fëmijët në buzë/ Këto janë 3 arsyet e forta pse nuk duhet ta bëni këtë veprim

Publikuar

-

Nga

Kohë më parë Victoria Beckham postoi një foto të së bijës Brooklyn teksa puthte në buzë të atin, David Beckham. Ajo i uroi ditëlindjen në këtë mënyrë vazjës por rrjeti shpërtheu në kritika për të, duke thënë se nuk është aspak e hijshme dhe e shëndetshme për fëmijën. Në fakt këtë gjë e pohojnë dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

“Njerëzit mendonin se isha e adoptuar”/ Njihuni me dy binjaket më të çuditshme në botë

Publikuar

-

Nga

Motrat 20 vjeçare nga Mbretëria e Bashkuar kanë fituar famë falë dallimeve të tyre të habitshme. Edhe pse kanë të njëjtën datë lindjeje pamja e tyre nuk e tregon aspak faktin se janë motra, aq më pak binjake. Siç është raportuar nga Inside Edition mamaja e Marias dhe Lucit është nga Jamaica ndërsa babai i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Duart tuaja ndryshojnë ngjyrë nga i ftohti/ Ja çfarë paralajmëron kjo shenjë për shëndetin tuaj

Publikuar

-

Nga

Ju ka ndodhur që të dilni jashtë në një ditë të ftohtë dimri pa dorashka dhe me siguri gishtat tuaj kanë marrë një ngjyrë të zbehtë apo të bardhë. Kjo është diçka e zakonshme pasi kjo u ndodh shumë njerëzve, ku pas ngrohjes ata kthehen në ngjyrën normale. Por për disa njerëz kjo mund të […]

LEXO TE PLOTE