Connect with Us

E keni vënë re shkeljen e “ritualit” në “Opinion”? Blendi Fevziu paska pasur vërtet një hall të madh

Kryesore Show Biz

E keni vënë re shkeljen e “ritualit” në “Opinion”? Blendi Fevziu paska pasur vërtet një hall të madh

Publikuar

-

Moderatori i famshëm shqiptar Blendi Fevziu prej më shumë se 20 vitesh drejton emisionin “Opinion” dhe një tipar identifikues i pamjes së tij në ekran është të qëndruarit në këmbë teksa interviston të ftuarit në panel.

Mirëpo, gjatë 3 emisioneve  të fundit, një detaj i madh në dukje që na ka tërhequr vëmendjen ka qenë pozicionimi i tij, ulur në një karrige.

I kontaktuar nga “Bordo.al” për arsyen se përse Blendi ka shkelur  një “ritual” të cilin e ka respektuar prej vitesh, pavarësisht orëve të gjata të transmetimit, ai është shprehur: “Kam qenë i sëmurë! Disa emisione kam qenë me temperaturë 39.”

Rikujtojmë se Fevziu pritet të publikojë një emision ose dokumentar në rrjetin më të madh të shërbimeve televizive në internet, Netflix.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: