Connect with Us

“Një gruaje mos i dhuro lule sot, nëse…”/Julian Deda jep mesazhin e vyer për 8 Mars

Kryesore Show Biz

“Një gruaje mos i dhuro lule sot, nëse…”/Julian Deda jep mesazhin e vyer për 8 Mars

Publikuar

-

Sot festohet dita e 8 Marsit, dita e gruas dhe shumë personazhe kanë zgjedhur të postojnë foto ose thënie në rrjetet sociale.

Aktori i njohur Julian Deda ka zgjedhur të urojë të gjithë gratë me një status frymëzues.

“Nënë, bashkëshorte dhe bija ime, ju dua shumë, ju respektoj dhe ju mbroj me jetë, sepse ju jeni vetë jeta.

Sakrificat e grave janë si një gjerdan mijëra metrash me gurë të çmuar, të cilit burrat kapriçozë në shumicën e rasteve nuk ia dinë vlerën. Me një grua është mëkat të sillesh keq, është mëkat të shtiresh. Një gruaje mos i dhuro lule sot, nëse ke ndërmend t’a ofendosh nesër, apo t’a çosh për drekë sot dhe nesër t’a rrahësh.”- shkruan aktori.

“Ajo s’ka nevojë për dhuratat e shtirura sot, duke e ditur se nesër do t’i dalë për hundësh e gjitha. Një grua ka nevojë të ndjehet e çmuar çdo ditë të jetës së saj sepse e meriton. Gëzuar 8 Marsin.”- përfundon Juliani në Instastory.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: