Connect with Us

“Nuk je shqiptare,shkon me arab!”/ Emina Cunmulaj i mbyll gojën “personit enigmatik”

Kryesore Show Biz

“Nuk je shqiptare,shkon me arab!”/ Emina Cunmulaj i mbyll gojën “personit enigmatik”

Publikuar

-

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj është e martuar me miliarderin iranian Sam Nazarian me të cilin ka dy vajza.

 

Lidhur me martesën e saj me Nazarian, një “person enigmatik” i ka dërguar një mesazh me përmbajtjeje ofenduese bukuroshes.

“Shkon me arab, nuk je shqiptare”, i shkruan ndër të tjera ai, duke vijuar opinionin e tij më tej me fjalë banale dhe të rënda.

Mirëpo, Emina nuk ia ka përtuar aspak me përgjigjen e saj, teksa i ka bërë publik edhe emrin: “E more vëlla, po sikur të ishe ti 10% shqiptar nga ajo që jam unë. Turp të kjoft! Se e shkreta nonë bela edhe me halle ta ka rrit trupit e të ka mësuar të keqen nga e mira, por ti djal shko gjej ndonji punë e mos humb kohë me energji negative se për besë more vëlla kështu ndahen njerëzit.”

Gjithashtu Emina i shkruajti personit në fjalë: “Edhe kyt po ta them. Më vjen shumë gjynaf për ty! Zoti të kjoft në ndihmë se e paske për nevojë.”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: