Connect with Us

“E qelbe fare”/Grida Duma “revoltohet” nga pyetja e moderatorit gjatë emisionit

Kryesore Show Biz

“E qelbe fare”/Grida Duma “revoltohet” nga pyetja e moderatorit gjatë emisionit

Publikuar

-

E ftuara speciale sot në ” Xing me Ermalin” do të jetë ish deputetja Grida Duma ku do të pyetet nga moderatori për shumë gjëra rreth politikes por edhe për jetën e saj personale.

Gjatë emisionit Ermali e pyet Dumën pse Lulzim Basha nuk vjen në emisionin e tij dhe mendon që arsyeja mund të jetë fakti që ai ka ftuar kryeministrin Rama.

’Aaa, aty e qelbe fare’ ja kthen Duma.

Gjithashtu një nga batutat e publikuara lidhet me një burrë me para dhe politikanja e njohur shprehet:

“Të ketë bekuar Zoti të kesh një partner me para ku ma gjen, por kur kam…

Për më shumë na mbetet të ndjekim mbrëmjen e sotme në ‘Xing me Ermali’.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: