Connect with Us

A është kjo prova që Johnny Depp nuk e dhunoi ish-bashkëshorten Amber Heard?

Kryesore Show Biz

A është kjo prova që Johnny Depp nuk e dhunoi ish-bashkëshorten Amber Heard?

Publikuar

-

Ndërsa Johnny Depp po përpiqet që të pastrojë imazhin e tij nga akuzat e ish-bashkëshortes Amber Heard, të tjera prova dalin në dritë.

Amber e akuzoi aktorin e njohur se e kishte dhunuar fizikisht, ndërsa Depp ka paraqitur në gjykatë një dosje me fakte që vërtetojnë sipas tij se, ai nuk ka bërë asnjëherë një gjë të tillë.

Në dosje ai e cilëson ish-bashkëshorten si të pabesë dhe si personin e vetëm që shkatërroi martesën e tyre. Brenda 40 faqeve citohen dëshmi nga persona të ndryshëm që, tregojnë se historia është shpikur nga aktorja në mënyrë që të avanconte në karrierën dhe famën e saj.

Gjithashtu dëshmitarët thonë se, jo vetëm që historia ishte e shpikur, por ajo llogariti që sulmi të përkonte me publikimin e filmit që i dha Amber Heard-it rolin e saj të parë kryesor me një çmim shumë të lartë.

55-vjeçari Depp gjithashtu pretendon se aktorja po e tradhtonte me sipërmarrësin miliarder, Elon Musk, gjatë gjithë martesës së tyre.

Cifti u nda në vitin 2016, ndërsa gjyqet mes tyre vazhdojnë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: