Connect with Us

Fejohet Jennifer Lopez/Miliarderi i dhuron unazën 1 milion dollarëshe

Kryesore Show Biz

Fejohet Jennifer Lopez/Miliarderi i dhuron unazën 1 milion dollarëshe

Publikuar

-

“Ajo tha po” shkruante Rodriguez- i teksa në fotografi shfaqeshin duart e tyre dhe një super mega unazë në gishtin e 50- vjeçares.

Nga ana e saj, artistja preferoi një përshkrim fare të thjeshtë; një lum zemrash.

Pas dy vitesh bashkë, ikona e muzikës, Jennifer Lopez dhe ish- sportisti Alex Rodriguez janë fejuar! Të famshmit, të cilët vazhdimisht ndajnë më ndjekësit copëza të përditshmërisë së tyre, në mesnatë postuan një foto ku ndanë lajmin me mbarë globin.

 

Dyshja është arratisur në Bakers Bay, Bahamas, i njëjti vend ku u fejuan edhe Justin Bieber dhe Hailey Baldwin (sa për informacion).

 

Ende nuk dihet shuma e unazes megjithëse sipas specialistëve të pronocuar për “E!News” vlera e unazës duhet të jetë me shtatë shifra.

“Me shumë mundësi ka kushtuar 1 milion dollarë dhe nisur nga fotografia mund të jetë një prerje smeraldi 10 karatëshe.”

Fejesa vjen fill një ditë pasi Rodriguez- i postoi diçka të këndshme rreth shpirtit binjak në Instagram Story.

“Një shpirt binjak s’është dikush që të plotëson. Jo, shpirti binjak është dikush që të frymëzon për të plotësuar veten. Shpirti binjak është dikush që të dashuron me kaq shumë bindje dhe zemër, sa është thuajse e pamundur të dyshosh se sa i aftë je për t’u bërë ai që ke dashur gjithmonë të jesh.”

Për herë të parë çifti u takua në stadiumin Shea në Queens, ekzatësisht në vitin 2005.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: