Connect with Us

Sjell në jetë fëmijën e dhjetë:”Nuk përdorja kurrë masa mbrojtëse”

Kuriozitete

Sjell në jetë fëmijën e dhjetë:”Nuk përdorja kurrë masa mbrojtëse”

Publikuar

-

Historia e Sonya O’Loughlin u prezantua në Channel 5 me titullin, “Unë dhe 10 fëmijët e mi”.

Familja që jeton në një banesë sociale në Southampton, sapo kanë mirëpritur anëtarin e tyre të dhjetë.Gjatë dokumentarit, nëna e 10 fëmijëve deklaroi gjithashtu se nuk ka përdorur kurrë masa mbrojtëse dhe kjo shkaktoi një lumë komentesh kryesisht kritike.

Duke qenë nënë beqare, Sonyas i duhet të kujdeset për Nicola, 19, Leah, 17, Shannon, 16, Keon, 14, Erin, 13, Kye, 10, 7-vjeçaren, Cana, 5-vjeçarin, Lewis, njëvjeçaren Lexi si dhe  një djalë të vogël të porsalindur.

Gjatë intervistës, ajo tha ndër të tjera:

Disa njerëz thonë që janë alergjikë ndaj prezervativëve. Nuk di ç’të them rreth kësaj çështjeje sepse nuk i kam përdorur kurrë.”

Por gjëndja në familjen e saj nuk është aspak e mirë pasi fëmijëve u duhet të presin në radhë për të ngrënë sepse kanë vetëm tre tasa.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: