Connect with Us

Aktorja e famshme i jep fund beqarisë: Publikohet fotoja e parë e dasmës

Kryesore Show Biz

Aktorja e famshme i jep fund beqarisë: Publikohet fotoja e parë e dasmës

Publikuar

-

Aktorja dhe këngëtarja e njohur Lea Michele i ka dhënë fund beqarisë me Zandy Reich pas dy vitesh të lidhur.

Lea Michele dhe Zandy Reich kanë kurorëzuar dashurinë e tyre të shtunën, në një ceremoni intime dhe romantike në Kaliforninë e Veriut, sipas People.

“Ne jemi kaq të emocionuar që u martuam dhe mirënjohës që jemi të rrethuar nga miqtë dhe familja jonë”, tha çifti, i cili ka ndarë një fotografi ekskluzive të ditës së tyre të madhe për People.

“Dhe mbi të gjitha, ne jemi kaq të lumtur që do të kalojmë pjesën tjetër të jetës sonë së bashku”, thuhet më tej në njoftimin e tyre.

Aktorja Michele, 32 vjeçe, dhe Reich, 36 vjeç, president i kompanisë së veshjeve AYR, u fejuan më 29 prill 2018. Pas propozimit, këngëtarja postoi një foto të ëmbël të saj në Instagram me unazën prej diamanti me një fjalë të vetme përshkrim, “Po”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: