Connect with Us

E pabesueshme/Kjo grua fiton 30 herë llotarinë brenda ditës

Kryesore Show Biz

E pabesueshme/Kjo grua fiton 30 herë llotarinë brenda ditës

Publikuar

-

Deborah Brown bleu 20 bileta “Pick 4” nga Virginia Lottery, dhe të gjithë ata kishin të njëjtat katër shifra për të njëjtin tërheqje më 11 shkurt duke fituar keshtu lotarinë 30 herë brenda një dite dhe duke marrë në total 150 mijë dollarë.

Brown tha se e filloi ditën me 20 biletat dhe pak kohë më vonë ajo bleu 10 të tjera me të njëjtin numër kombinimesh: 1-0-3-1.

Natën e hedhjes së shortit ajo rezultoi fituese në të gjitha biletat e saj me secila nga $ 5,000, që sollën një total prej 150,000 dollarësh.

Deborah u shpreh se për pak sa nuk i pushoi zemra kur e tërhoqi çekun dhe se ende nuk e di se çfarë do të bëjë me paratë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: