Connect with Us

Aksesori që na e bën paraqitjen shumë luksoze, por na kushton kaq pak!

Fashion

Aksesori që na e bën paraqitjen shumë luksoze, por na kushton kaq pak!

Publikuar

-

Ndoshta nuk u jepni vëmendjen e duhur aksesorëve, por ka ardhur koha ta bëni këtë. Në fakt ka një aksesor që pavarësisht sesa e keni blerë, jua bën veshjen të duket me luksoze dhe ju bën të dukeni më me klas.

Këto janë aksesorët me detajin e perlës! Bizhuteritë me perlë janë kthyer në një nga mënyrat më të lehta për të rifreskuar pamjen tuaj të 2019-s.

Pavarësisht se zgjidhni një kapëse apo vathë me perla, janë shumë të thjeshta për t’u kombinuar në çdo moment të ditës. Eksperimentoni mes modeleve të vathëve rrethore apo atyre të gjatë.

Ndërsa ngjajnë sikur janë aksesorë të shtrenjtë mund t’i gjeni në çdo çmim, duke nisur nga 500 lekë, mjafton të jenë bizhuteri që nuk ndryshojnë ngjyrë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTOT-Evolucioni i lyerjes së flokëve dhe përdorimi i ngjyrave të ndezura

Publikuar

-

Nga

Për shekuj me radhë, boja e flokëve ka qenë thelbësore për të ndihmuar njerëzit të portretizojnë një imazh të caktuar për tu përshtatur me standardet e bukurisë së ditës ose për t’i zhdukur ato në mënyrë dramatike. Në Mesjetë në Evropë, lyerja e flokëve filloi të zhvendosej në një zakon kryesisht femëror. Ngjyrat e kuqe, […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Industria e modës i përgjigjet thirrjes për maska dhe pajisje mbrojtëse për të luftuar Covid-19

Publikuar

-

Nga

Me mbylljen e dyqaneve, dhe eventeve të ndryshme të modës pjesa më e madhe e shtëpive të modës po japin ndihmën e tyre për të luftuar coronavirusin. Tani, dizajnerët, etiketat luksoze dhe konglomeratet e modës janë të gjithë bashke për të ndihmuar në tejkalimin e mungesës së maskave dhe pajisjeve të tjera mbrojtëse personale (PPE) […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: