Connect with Us

Bixhoz me dashurinë/ Anika vendos të hakmerret ndaj Shivait, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bixhoz me dashurinë/ Anika vendos të hakmerret ndaj Shivait, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Shivai organizon një lojë me këngë dashurie. Familja ndahet në dy grupe për lojën. Shivai insiston që Anika t’i thotë se e dashuron dhe mendon ta arrijë këtë me lojën. Teksa të gjithë argëtohen me lojën Bavja hyn në dhomën e Zvetlanës për të zbuluar çfarë fsheh. Texh hyn në dhomë dhe sheh Bavjan të fshehur pas perdes. Texh vendos ta ndihmojë Bavjan dhe i jep një shenjë. Ajo kontrollon në dollap dhe gjen çelësin. Zvetlana hyn në dhomë dhe Bavja fshihet. Rudra e shpëton Bavjan dhe thërret Zvetlanën. Shivai i kërkon Anikës të këndojë një këngë dashurie. Anika nuk pranon dhe thotë se nuk e mban mend. Shivai insiston. Më në fund Anika e këndon këngën por ka turp të thotë fjalët magjike. Ajo bën sikur e ka harruar këngën. Shivait i humb durimi.

Ai largohet me nerva. Omin dhe Gorin i ndjekin. Om e çon Gorin në një burim uji dhe ajo hap sytë. Ata ja arrijnë të shpëtojnë nga banditët. Shivai mërzitet që Anika nuk ja shpreh dashurinë. Anika e shtyn Shivain në shtrat dhe i pëshpërit në vesh “Të dua”. Shivai bën sikur nuk i bëru përshtypje dhe thjesht e falenderon Anikën. Anika mërzitet me përgjigjen e Shivait dhe i hedh ujë. Ajo largohet ndërsa Shivai kërcen nga gëzimi. Anika vendos të hakmerret ndaj Shivait. Bavja i tregon Rudrës çelësin që mori nga dollapi i Zvetlanës. Zvetlana dyshon se Texh po bashkëpunon me familjen për të nxjerrë sekretin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: