Connect with Us

Më thuaj çfarë shenje horoskopi je, të të them çfarë fantazie seksuale ke

Life Style

Më thuaj çfarë shenje horoskopi je, të të them çfarë fantazie seksuale ke

Publikuar

-

DASHI

Adrenalina është ajo që duan këta persona, duke e përfshirë sidomos në shtrat. Ata janë të ngazëllyer për t’u eksituar në vende të pazakonta në publik madje edhe në vende që janë disi të rrezikshme për jetën, për shembull, buzë ndonjë shkëmbi. Këta nuk e njohin seksin e butë dhe shpesh përfundojnë duke lënduar partnerin me kafshime dhe shenja në trup. Dashi është i pangopur.

DEMI

Personat e lindur nën këtë shenjë janë vërtetë imagjinarë, duke fantazuar partnerin dhe ushqimin e hedhur në trupin e tyre, prekjet e ngadalta dhe thithjet…Kanë tendencë për afrodiziakë të tilla si arra sidomos kënaqen shumë gjatë seksit oral. Këto pëlqejnë të kënaqen me orë, duke shijuar çdo moment dhe ushqimin e mirë.

BINJAKËT  

Këta nuk janë shumë zgjedhës kur vjen puna te seksi , i duan të gjithë. Megjithatë, ajo që fshehurazi fantazojnë është përballja me dy motra binjake, ose nëse bëhet fjalë për gra , këto fantazojnë seks me dy burra, ku njëri prej tyre është zezak. Binjakët duan të eksperimentojnë me pajisjet seksi, të praktikojnë pozicione të ndryshme seksuale në vende të pazakonta.

GAFORRJA

Megjithëse e përjetojnë seksin në mënyrë shumë intime, këta pëlqejnë të krijojnë një lidhje të fortë mes vete, duke mos i shmangur gudulisjet dhe përkëdheljet në shtrat. Personat e lindur nën këtë shenjë pëlqejnë paralojën dhe lodrat seksuale, prekjet dhe puthjet e gjata.

LUANI

Luanët i eksiton të kenë një rob seksi, një femër apo mashkull që do ta lidhin dhe ta trajtojnë si një hyjni, duke plotësuar çdo imagjinatë të tyre.

VIRGJËRESHA

Personat e lindur nën këtë shenjë janë disi të mbyllur dhe nuk është e lehtë që dikush të shkojë në shtrat me ta, por kur e bëjnë këtë, atëherë të gjitha muret përreth tyre rrënohen. Ata pëlqejnë të luajnë rolin rob-zotërues, duke përdorur gjëra të ndryshme posesive.

PESHORJA

Peshoret janë të gjalla dhe sensuale në shtrat, pëlqejnë fjalë të pista dhe një dozë të brutalitetit. Kanë shumë fantazi të çmendura, pëlqejnë të luajnë me të pasmet e ndokujt, janë të ashpër, duan partner joshës dhe elegant, me një fjalë pëlqejnë seks luksoz.

AKREPI

Këta kanë një epsh jashtëzakonisht të fortë dhe kanë tendencë të krijojnë varësi nga seksi. Fantazitë e tyre ndryshojnë shpesh, provojnë gjëra të reja dhe duan të jenë gjithnjë dominues në shtrat.

SHIGJETARI

Këta cilësohen si aventurierë të vërtetë seksualë, dhe nuk e kanë idenë se çfarë mund të bëjnë me fantazitë e tyre të pista. Pëlqejnë seksin në publik, në makinë diku në afërsi të rrugës, në ashensor, me një fjalë duan të bëjnë seks aty ku mund t’i shohin njerëzit tjerë.

BRICJAPI

Këta janë shumë të pasionuar në shtrat dhe kanë tendencë të kërkojnë gjithçka që mund t’i eksitojë me të vërtetë shumë. Fantazojnë për lojëra dominuese, duan të provojnë lodra të reja erotike që garantojnë seks të kënaqshëm.

UJORI

Personat e lindur nën këtë shenjë janë të etur të provojnë seksin përmes internetit, teksa të dyja palët janë në lidhje direkte. Megjithatë, fantazia më e madhe që ata duan të provojnë, është seksi në grup. Ata kanë tendencë për çdo gjë që është e re.

PESHQIT

Peshqit kanë tendencë të bien nën ndikimin e partnerëve, ashtu si në të gjitha gjërat, edhe në aktivitetet seksuale. Megjithatë, ata kanë edhe fantazitë e tyre , regjistrimi i aktit seksual me partnerin dhe më pas shikimi i videos së bashku. Pjesa e trupit që i eksiton më së shumti është këmba, pëlqejnë të gudulisin dhe të përkëdhelin partnerin por edhe e kundërta.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Shëndeti, dashuria, puna/ Zbuloni çfarë ka parashikuar horoskopi për ju këtë javë

Publikuar

-

Nga

Dashi Nuk ka elementë shqetësuese, por as yjet që portretizojnë pasione të mëdha ose zgjidhje dashurie. E enjtja është një ditë për të mbajtur nën kontroll nëse dikush dëshiron të përfundojë një marrëveshje, një martesë ose një bashkëjetesë, por nuk ka nevojë të nxitoni nëse nuk jeni i bindur. Gjysma e dytë e javës më […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Çfarë i nevrikos më së shumti shenjat e horoskopit/ Zbulojeni tani

Publikuar

-

Nga

Ndonjëherë ju qëllon që të nevrikoseni shumë me dikë. Ndërsa të tjera herë ndodh e kundërta që dikush tjetër nevrikoset me ju. Por ka gjëra sipas astrologjisë që disa nga shenjat e horoskopit mund të vërejnë dhe ka disa shenja që nuk i vënë fare re këto gjëra. Më poshtë do të zbuloni se cili […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Ejlyl do të vrasë Kemalin/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Defne shfrytëzon djemtë kur mëson për ngjarjen me vajzat e jetimores. Babai i Serkanit vendos të japë ndihmën e tij në jetimore për të shlyer gabimin që bënë djemtë. Vajzat e jetimores mbeten të urita në kolegj. Meral vjedh paratë e shokut të klasës. Ai e akuzon para të gjithëve. Serkan ndihmon Meralin duke dhënë […]

LEXO TE PLOTE