Connect with Us

Pas akuzave ndaj Michael Jackson për ngacmime seksuale me të mitur, flet vajza e tij

Kryesore Show Biz

Pas akuzave ndaj Michael Jackson për ngacmime seksuale me të mitur, flet vajza e tij

Publikuar

-

Michael Jackson është akuzuar për ngacmime seksuale ndaj të miturve por kur ishte gjallë gjykata  vendosi pafajësia e tij.

Dokumentari “Leaving Neverland” ka rihapur një plagë të vjetër për familjen e Michale Jackson ku ka hapur sërish si temë diskutimi akuzat ndaj Michael Jackson dhe kanë ndaluar transmetimin e këngës së tij “Thriller” në disa radio.

Por vajza e tij Paris ka reaguar menjëherë në rrjetet sociale për të mbrojtur emrin e tij. Ajo u ka kërkuar ndjekësve në Twitter që të ndalojnë së diskutuari këtë gjë të pavërtetë dhe mendon se njerëzit janë duke e ekzagjëruar, pasi çdo gjë që shkruhet nuk ka ndikim në jetën e saj.

Paris u ka kthyer përgjigje të gjithë komentuesve dhe ka treguar se pavarësisht ngacmimeve dhe ofendimeve po përpiqet që të reagojë me logjikë dhe të mos ndikohet nga zemërimi. Edhe në një intervistë në vitin 2017 ajo ka folur për akuzat e babait të saj dhe ka thënë: “Imagjinoni që një nga prindërit tuaj të përmendet e të shahet nga e gjithë bota,, e ju në këtë gjë do të bëni fajtor botën dhe do ta urreni atë. Sepse babi nuk ishte fajtor ai nuk bëri asgjë!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: