Connect with Us

Shenja në të pasme frikëson fansat: Modelja e famshme detyrohet të tregojë të vërtetën

Kryesore Show Biz

Shenja në të pasme frikëson fansat: Modelja e famshme detyrohet të tregojë të vërtetën

Publikuar

-

Modelja e njohur Candice Swanepoel ka kënaqur fansat e saj me disa foto të nxehta ku shfaqet me bikini.

30-vjeçarja tregoi trupin e saj fantastik në Instagram të dielën, ndërkohë që po pushonte në plazhet e Brazilit.

Modelja, e cila është nënë e dy fëmijëve dukej në gjendjen e saj më të mirë me format elegante që do t’ia kishte zili kushdo.

Por ajo që tërhoqi vëmendjen e fansave ishte një shenjë në të pasme, që dukej të ishte shumë e madhe për të mos u vënë re.

Candice ka pozuar shpesh herë me rroba banjo duke qenë edhe pjesë e Victoria’s Secret dhe fansat nuk ia falin vetes që ju kishte shpëtuar ky detaj kaq i madh.

 

Ata kanë ngritur hipoteza të shumta, aq sa e kanë detyruar modelen të japë një shpjegim se për çfarë bëhet fjalë:

“Për të gjithë ata që po pyesin. Kam një shenjë në të pasme. Kur rritesh në një fermë në Afrikë, pikërisht aty t’i bëjnë vaksinat”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: