Connect with Us

Xhenet pajtohet me Selimin, Arzu pranon ofertën e Xhihanit, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Xhenet pajtohet me Selimin, Arzu pranon ofertën e Xhihanit, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Arzu i tregon Melisës se Xhihan po e kërcënon me pamjet e aksidentit dhe kërkon që ata të martohen. Xhenet shkon të takojë Selimin por përballet me Nilgynin. Nilgyn e kërcënon se do e vrasë dhe e përzë nga shtëpia. Pënar i tregon Xhenetit ku ndodhet Selimi. Mahir insiston që së bashku me Arzun, Melisën dhe Xhenetin të largohen. Melisa vendos të mos largohen. Arzu mundohet ta bindë dhe i thotë se është e detyruar. Melisa i thotë Arzus ta pranojë ofertën e Xhihanit. Arzu tronditet nga sjellja e të bijës. Melisa e detyron Arzun të martohet për t’i shpëtuar jetën. Halil gjen varrin e bashkëshortes së Xhihanit. Dikush i gjuan me sëpatë dhe e lë pa ndjenja. Xhenet shkon të bisedojë me Selimin në varkë. Selim nuk dëshiron të flasë me Xhenetin ndërsa ajo i lutet ta dëgjojë. Xhenet i tregon Selimit se zgjodhi ta besonte Melisën sepse ajo është familja e saj. E përlotur Xhenet thotë se gjatë jetës i ka munguar familja dhe gjithmonë është ndjerë e braktisur. Xhenet i shpreh dashurinë Selimit por ai nuk e beson. Xhenet tenton të hidhet nga varka për t’ja vërtetuar dashurinë Selimit.

Ai e kap para se Xhenet të hidhet. Selim dhe Xhenet pajtohen. Arzu niset për tek Xhihan por Melisa e ndalon dhe i thotë se e bëri për ta provokuar. Ajo i lutet të mos e pranojë ofertën e Xhihanit, Arzu i thotë se nuk do e lejojë të futet në burg. Melisa i thotë se ka vendosur ta paguajë gabimin që bëri. Arzu i thotë Melisës se për të dhe Xhenetin ajo do bëjë të pamundurën. Melisa i lutet Arzu të mos shkojë por Arzu largohet. Ajo shkon në shtëpinë e Xhihanit dhe i thotë se e pranon ofertën e tij. Melisa shkon në komisariat dhe dorëzohet. Xhihan i thotë Arzu nesër të hapë gjyqin e ndarjes dhe vendos të martohen pas një jave. Arzu tronditet. Melisa i sjell policinë në shtëpi Xhihanit. Ajo u tregon policëve se Xhihan ka pamjet e aksidentit. Melisa i lutet Arzus të thotë të vërtetën. Arzu ndihet nën presion dhe detyrohet të mbajë anën e Xhihanit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: