Connect with Us

Këto shenja të zodiakut kanë lindur për të thyer zemra/ A jeni dhe ju mes tyre?

Kuriozitete

Këto shenja të zodiakut kanë lindur për të thyer zemra/ A jeni dhe ju mes tyre?

Publikuar

-

shenjat qe thyejne zemra

Ujori

Ujori nuk arrin të mbajë një ekuilibër mes ndjesive dhe arsyes. Ata nuk mund të krijojnë kurrë një lidhje të qendrueshme, pasi nuk dinë ta shprehin dashurinë dhe mendojnë se marrëdhëniet serioze i mbajnë peng lirinë e tyre.

Bricjapi

Bricjapi është shumë praktik dhe i vendosur, kjo mund të shkaktojë edhe shumë vuajtje në çift. Kokëfortësia dhe ftohtësia e tij, bien në kundërshtim me personalitetin e tij. Kështu që fjalët e tij mund të lëndojnë njeriun e dashur.

Demi

Ata dorëzohen shpejt kur kuptojnë që partneri nuk është njeriu i duhur për ta. Kjo sjellje mund të jetë e paqëllimshme, por shpesh partnerët e tyre përfundojnë zemërthyer për një kohë të gjatë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

FOTOT-Si në përrallë/ Pamje të mrekullueshme në një ditë dimri

Publikuar

-

Nga

Dimri ka fuqinë magjike për të shndërruar edhe peisazhin më të shurdhër në një skenë në një përrallë. Ngjyrat e qiellit që reflektojnë në dëborë dhe errësirën e natës, në kontrast me peisazhin e bardhë, e bëjnë çdo peizazh të ngrirë kapjen ideale për një kornizë perfekte. Bright side  kanë grumbulluar fotot e shpërndara nga […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Nuk e tregojnë kurrë fytyrën e vërtetë/ Shenjat më të pabesa të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Virgjëresha Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë miq shumë të mirë por edhe mashtrues në dashuri. Si partner i tyre ti mendon se di gjithçka që ndodh në mendjen e tyre porn ë të vërtetë nuk di dhe nuk do ta dish kurrë. Virgjëresha do të bëjë atë që ata kanë nevojë të bëjnë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

E fiksuar pas udhëtimeve/ Burri i bën dhuratën e pabesueshme gruas së tij

Publikuar

-

Nga

Një burrë nga Abuja në Nigeri ka ndërtuar një shtëpi në formë avioni për gruan dhe 6 fëmijët e tij pasi ishin tyë fiksuar pas udhëtimeve. BBC ka raportuar se ndërtimi ka filluar që në vitin 1999 dhe vijon ende. Shtëpia përmban dhoma për mysafirë, pishinë, kopësht si dhe një parking gjigant për makinat. Jammal […]

LEXO TE PLOTE