Connect with Us

Dashuria nuk njeh moshë/ Gratë e këtyre shenjave “vdesin” për djemtë e rinj

Kuriozitete

Dashuria nuk njeh moshë/ Gratë e këtyre shenjave “vdesin” për djemtë e rinj

Publikuar

-

grate e ketyre shenjave terhiqen nga djemte e rinj

Gaforrja

Je shumë e dhënë pas këtyre marrëdhënieve, pasi bazohen mbi një lloj kujdesi, ti tërhiqesh shumë nga djemtë e rinj, pasi kjo tregon që edhe mund të bësh sikur kujdesesh për ta.

Në fakt, nga të rinjtë konsiderohesh si milf. Je tipi i gruas që do të gatuajë për partnerin dhe do t’i japësh atij shumë dashuri si dhe do t’i përkushtohesh në maksimum, e gjithë kjo falë personalitetit tënd shumë të kujdesshëm.

Dashi

Gratë e shenjës së Dashit nuk janë aspak të papjekura, ato janë thjesht impulsive. Kur del me të, ajo ka tendencën që të të bëjë të biesh në dashuri shumë shpejt.

Djemtë e rinj e joshin, pasi ata mund t’i shtyjë lehtësisht drejt aventurave të çmendura dhe të rrezikshme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Udhëheqës dhe dinamikë/ Zbuloni me cilat shenja të horoskopit Luani do të formonte çiftin perfekt

Publikuar

-

Nga

Luani është shenja më e fuqishme dhe e guximshme e zodiakut në astrologji. Ata janë besnikë, të sigurt, të vendosur, të guximshëm dhe pasionantë. Luanët vendosin qëllime, i arrijnë ato dhe pastaj vendosin synime më të larta. Simboli që shenja e luanit mbart, është në pajtueshmëri të plotë me shenjën e zodiakut, ndaj sugjerohet të […]

LEXO TE PLOTE