Connect with Us

Nuk ua hedh dot kush/ Gratë e këtyre shenjave  bëjnë ligjin në  lidhje

Kuriozitete

Nuk ua hedh dot kush/ Gratë e këtyre shenjave  bëjnë ligjin në  lidhje

Publikuar

-

grua qe ben ligjin

Bricjapi

Gratë e shenjës së Bricjapit janë udhëheqëse të lindura. Kur hyjnë në një lidhje ato mundohen që ta kënaqin gjithnjë partnerin, por kjo do të mbetet gjithnjë në nivelin e asaj që ato preferojnë dhe sugjerojnë.

Virgjëresha

Ato janë të guximshme, inteligjente,joshëse dhe pasionante. Nga ana tjetër ato janë edhe ëndërrimtare që luftojnë për të realizuar ëndrrat e tyre. Mjeshtre të manipulimit, vajzat e shenjës së Virgjëreshës gjithmonë do të marrin atë që duan nga partneri.

Binjakët

Gratë e shenjës së Binjakëve janë disi negative dhe introverte, gjithsesi janë shumë besnike dhe të sinqerta.  Ato do të bëjnë çdo gjë vetëm që të mbajnë partnerin pas vetes./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: