Connect with Us

Shenjat/ Nuk jeni në depresion, jeni thjesht të rrethuar nga idiotë

Kuriozitete

Shenjat/ Nuk jeni në depresion, jeni thjesht të rrethuar nga idiotë

Publikuar

-

shenjat qe jeni te rrethuar nga idiote

Idiotët jetojnë në injorancë  dhe mendjemadhësi

Sa herë keni menduar, “ Kush mendon se është” ose “ Atij i duket sikur di çdo gjë.  Kjo është sjellja tipike e njerëzve mendjemëdhenj, që në të vërtetë nuk janë gjithologë, por sillen dhe mendojnë si të tillë.

Idiotët janë egoistë dhe tallës

Kur një njeri mendon se e ka të vërtetën në xhep, është shumë e mundshme që sjellja e tij ta vendosë atë në piedestal si dhe arrogance e tij të bëjë që ai t’i ngjajë tallëesit të rradhës.

Idiotët janë zhurmaxhinj të bezdisshëm

Pasoja direkte e idiotsisë është mendimi  i pajustifikuar i të qenurit i saktë në çdo rast. Ata  kanë tendencën që ta ngrenë zërin gjithmonë duke tentuar që të mbysin mendimet dhe opinionet e të tjerëve me ulërima dhe me gjuhën imponuese të trupit./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: