Connect with Us

“Këtë herë më sugjeroi të…”/Dojna tregon çfarë i tha Ledioni pasi i ‘zuri’ vendin në The Voice

Kryesore Show Biz

“Këtë herë më sugjeroi të…”/Dojna tregon çfarë i tha Ledioni pasi i ‘zuri’ vendin në The Voice

Publikuar

-

Ky sezon i “The Voice kids” erdhi me ndryshime pasi në vend të Ledion Liços programin e drejton moderatorja e njohur Dojna Mema e cila është përshtatur shumë mirë në këtë lloj formati.

 

Në një intervistë për “Revista Class”, Dojna ka treguar se Ledioni i ka sugjeruar të bëjë qejf dhe ta shijojë këtë eksperiencë.

 

“Që në fillimet e karrierës sime, Ledioni më ka inkurajuar të jem sa më e lirë dhe vetja, duke punuar çdo ditë fort për të arritur objektivat e mia. Këtë herë më sugjeroi të bëja sa më shumë qejf dhe të shijoja sa më tepër këtë eksperiencë që nuk të vjen rasti ta jetosh çdo ditë”, është shprehur Dojna.

 

E pyetur si i ka marrëdhëniet me mentorët dhe cili është i preferuari i saj, Dojna është përgjigjur:

“Gjokat dhe Miriamin i njihja më herët nga eksperienca e kaluar në Voice Room 2, për më tepër që i kam intervistuar disa herë në “Pop Culture”. Sa i përket Arilenës, ishte një zbulim. Na u lidhën bisedat menjëherë duke marrë parasysh edhe faktin që i përkasim të njëjtit brez. Na bashkon qëllimi i përbashkët për t’i bërë fëmijët të ndihen si në shtëpi.

Preferencat e mia muzikore, dihet që kanë anuar gjithmonë ndaj muzikës alternative, por kjo nuk do të thotë që Gjokat janë të preferuarit e mi, sepse kur prezanton “The Voice Kids”, kupton që të gjithë bashkëpunëtorët të kthehen si pjesë e familjes, ndaj është e pamundur të kesh debulesë për njërin apo tjetrin. Kur sheh përkushtimin që transmeton secili prej tyre, kupton se je në vendin e duhur për të bërë çfarë ke shpresuar”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: