Connect with Us

Pas këtyre fotove të rralla të Victoria Beckham, kush e beson se është 44 vjeçe?!

Kryesore Show Biz

Pas këtyre fotove të rralla të Victoria Beckham, kush e beson se është 44 vjeçe?!

Publikuar

-

Ajo njihet për një fizik elegant! Dhe Victoria Beckham tregoi se vazhdon të stërvitet për të mbajtur linjat që dëshiron.

Dizajnuesja e njohur publikoi disa foto të rralla, ku tregoi fizikun e saj dhe duket në super formë, ndërkohë që gjithmonë pozon për të treguar veshjen.

44-vjeçarja pozon para pasqyrës me veshjen e duhur për stërvitje, ndërsa duket se kishte zgjedhur një pamje natyrale pa makijazh.

Me angazhimet e mëdha, Victoria ka treguar gjatë një interviste se ka një dietë të shëndetshme dhe bën stërvitje sistematikisht, që e bëjnë atë më të lumtur dhe të fuqishme.

Aq strikt është stërvitja e saj sa ajo zgjohet gjithmonë rreth orës 5.30 dhe nis të ushtrohet fillimisht me pistën e vrapit.

Burimi: Daily Mail

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: