Connect with Us

Morena Taraku merr një tjetër dhuratë marramendëse,pas unazës me diamant gjigand

Kryesore Show Biz

Morena Taraku merr një tjetër dhuratë marramendëse,pas unazës me diamant gjigand

Publikuar

-

Rreth një muaj më parë Morena Taraku na befasoi të gjithëve teksa publikoi në llogarinë e saj në Instagram një foto ku shfaqej me një unazë me diamant gjigand në gishtin e fejesës.

“Unë thashë po!’’ mbishkruante bukuroshja, ndërkohë mbetet enigmë mashkulli që i ka vjedhur zemrën.

Rikujtojmë se lidhja e saj më e bujshme ka qenë ajo me miliarderin iranian, Sasha Sobhani, me të cilin u nda në qershor të vitit të kaluar.

Ndërkohë, teksa personin me të cilin po del, vijon ta mbajë të fshehtë nga syri i publikut, Morena vijon të publikojë dhurata të cilat me shumë gjasë ia dhuron pikërisht ai.

Ditën e sotme ajo ka postuar në Insta Story një foto ku shfaqet një unazë “Cartier” e cila duket që ka kushtuar shumë, mirëpo ende nuk kemi informacion rreth personit që ia ka dhuruar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: