Connect with Us

Mashkulli më tërheqës në planet/Rrëfehet këngëtari:”Ndihem i plakur”

Kryesore Show Biz

Mashkulli më tërheqës në planet/Rrëfehet këngëtari:”Ndihem i plakur”

Publikuar

-

I cilësuar në 2013- n nga “People” si burri më seksi në planet, 40- vjetori e  gjeti Adam Levine- n më të pashëm se asnjëherë tjetër.

“Ndjej se po Benjamin Button- izohem. Ndihem më i ri dhe më pak i rritur, më i pashëm e plot gjallëri. Ndoshta kam lindur plak.” tregoi artisti muajin e shkuar, po për “People’, duke iu referuar filmit të famshëm “The Curious Case of Benjamin Button” (2008), më aktor kryesor Brad Pitt- in, i cili rrëfen historinë e një njeriu, vitet e së cilit ecin mbrapsht.

Ju kujtojmë se afërsisht 5 vite më parë, Levine u martua me modelen Behati Prinsloo, e cila ndan të njëjtin mendim me Adam- in dhe të gjitha ne; sa vitet kalojnë, këngëtari bëhet edhe më i mirë.

“Përfundimisht mendoj se sa më shumë që ikin vitet ai aq më shumë kujdeset për veten. Stërvitet dhe bën yoga. Është kaq i dedikuar. Mundohet as të mos pijë shumë. Duket sikur koha s’kalon për të, në fakt sikur ecën në drejtim të kundërt. Po bëhet akoma më seksi me kohën!”

 

Më poshtë gjeni disa foto të Adam- it ndër vite:

2000

2005

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: