Connect with Us

Nuk i pëlqejnë çunat e rinj/ Gratë e këtyre shenjave bien në dashuri me “pleq”

Kuriozitete

Nuk i pëlqejnë çunat e rinj/ Gratë e këtyre shenjave bien në dashuri me “pleq”

Publikuar

-

grate qe preferojne burrat ne moshe

Peshqit

Nuk ka asgjë më romantike për një grua të shenjës së Peshqve, se sa të dijë që ka në krah një burrë që e do dhe e mbron nga të gjitha të këqijat që mund të ndodhin në jetë.  Vetëm duke e ditur që një shtëpi e pret një strehë e fortë ku do të kthehet në darkë,qetësohet dhe mendon se ka çdo gjë që do.

Kjo është arsyeja pse të lindurat nën shenjën e Peshqve janë gjithmonë të tërhequra nga burra që janë shumë më të mëdhenjë në moshë se ato,

Bricjapi

Gratë e Bricjapit janë gratë më të pjekura të zodiakut, ndaj dhe është gati e pamundur që ato të ndjehen mirë me një partner që është në të njejtën  moshë me to.

Lidhjet mund të rriten vetëm nëse të dy partnerët investojnë tek to. Ato nuk do të mund të krijojnë dot kurrë lidhje me dikë në moshë më të vogël, pasi e gjithë situata do të bëhej fustruese dhe e padurueshme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

8 mitet rreth gjumit që dëmtojnë shëndetin/ Ja veprimet që nuk duhet të bëni para se të flini

Publikuar

-

Nga

1/3 e jetës njerëzit e kalojnë në gjumë. Përveç kësaj gjumi ka mbetur ende një dukuri misterioze. Gjithsesi ne dimë që gjumi është i lidhur ngushtë me mirëqenien tonë, humorin dhe shëndetin. Një natë me një gjumë të keq do t’iu bëjë të ndiheni tejet i lodhur ende pa nisur ditën. Por privimi kronik i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

VIDEO- Një bukuri e jashtëzakonshme/ Ky është një nga destinacionet më mahnitëse

Publikuar

-

Nga

Liqeni Barracuda ose liqeni Luluyuan  është kthyer në një nga vendet më të bukura në botë. Ky liqen ndodhet në ishullin Coron në Filipine. Është i njohur për termoklinën e tij, pasi e ndryshon disa herë temperaturën e trupit nën ujë. Liqeni përmban të dy llojet e ujërave, të ëmbël dhe të kripur. Gjithashtu është […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Bie poshtë miti se kafeja të lë pa gjumë/ Zbuloni dy faktorët negativë që iu lënë zgjuar gjithë natën

Publikuar

-

Nga

Hulumtimet e reja të botuara nga në revistën Sleep, sugjerojnë se për të bërë një gjumë sa më të mira gjatë natës duhet të shmangni pirjen e duhanit apo alkoolin të paktën pak orë para se të flini. Studiuesit thonë se kjo gjë mund të ndihmojë në cilësinë dhe sasinë e gjumit. Disa studime të […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Instagram vjen me ndryshimin e radhës/ Përdoruesit do të duhen të plotësojnë këtë kërkesë të rrjetit

Publikuar

-

Nga

Instagram do të vijë me një ndryshuim në regjistrimin e accounteve. Rrjeti social do të kërkojë si një të dhënë shtesë ditëlindjen e çdo përdoruesi që do të hapë një adresë në Instagram. Kjo është një mënyrë që Instagram kërkon të njohë më tepër përdoruesit e tij. Kjo e dhënë nuk do të verifikohet por […]

LEXO TE PLOTE