Connect with Us

Aktorja shqiptare martohet në fshehtësi? Ja fotoja e dyshimtë

Kryesore Show Biz

Aktorja shqiptare martohet në fshehtësi? Ja fotoja e dyshimtë

Publikuar

-

Ajo u bë e njohur me rolin e Lyrës në serialin “O sa mirë”.

Por Ema Uka vendosi që të hiqte dorë nga seriali, pasi u zhvendos në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Dhe tani ajo na bëri të gjithëve lëmsh, pasi publikoi një foto ku shfaqet me fustanin e bardhë:

Ema pozon në tarracën e një pallati, ndërsa në sfond duken qiellgërvishtësit.

Disa nga ndjekësit e saj në Instagram e urojnë aktoren për martesën, ndërsa ka dhe nga ata, mes tyre këngëtarja Malda Susuri, e cila pyet: “Pse po martohesh fshehurazi?”.

Aktorja nuk ka lënë asnjë koment nëse është martuar apo po pozon si modele për veshjet e nusërisë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: