Connect with Us

Shtrigat e bardha/ Tre shenjat që tregojnë se jeni një prej tyre

Kuriozitete

Shtrigat e bardha/ Tre shenjat që tregojnë se jeni një prej tyre

Publikuar

-

shtrigat e bardha

Sheh ëndrra parashikuese

A sheh shpesh ëndrra që realizohen? A sheh ëndrra në të cilat sheh njerëz që nuk janë më ? Mund të shohësh ëndrra edhe me forma gjeometrike, si përshembull rreth. Rrethi është një symbol magjie, pasi simbolizon botën dhe përjetësinë dhe shtrigat e bardha njihen ndryshe edhe si  bijat e hënës.

Mund t’i ndjesh gjërat

Shtrigat e bardha mund të ndjejnë emocionet si dhe ndjesitë e personave të tjerë.Kjo do të thotë se ato kanë një lidhje shumë të fortë me personat që kanë afër.

Të pëlqen të kalosh kohë jashtë

Ke aftësi shumë të mira vëzhguese dhe dëshiron që të kalosh ditët  duke dalë në ajër të pastër. E do shumë natyrën dhe të gjitha pikat e saj. Të pëlqen aroma e barit sapo të prerë si dhe aroma e shiut  në verë./CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: