Connect with Us

“Krenare për ty vllai!” Elvana i publikon Ermalit videon me momentet më gazmore të filmit

Kryesore Show Biz

“Krenare për ty vllai!” Elvana i publikon Ermalit videon me momentet më gazmore të filmit

Publikuar

-

Në ditën më të rëndësishme për mikun e saj të ngushtë, Ermal Mamaqin, Elvana Gjata ka bërë një urim mjaft të këndshëm.

Këngëtarja ka marrëdhënie të ngushta me moderatorin prej kohësh, dhe gjithnjë i referohen njëri-tjetrit si motër dhe vëlla.

Ndaj ajo e quan vëlla Ermalin, për të cilin shprehet se është shumë krenare. Këngëtarja ka publikuar edhe një video me disa nga momentet më gazmore të xhiruara gjatë filmit “2 Gisht Mjaltë”.

Pas gjithë kësaj kohe në pritje, komedinë ku luajnë Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata do ta shohim në 28 mars në të gjitha kinematë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: