Connect with Us

Nëse i di shenjën e horoskopit, zbulo tani dëshirën e saj në shtrat

Life Style

Nëse i di shenjën e horoskopit, zbulo tani dëshirën e saj në shtrat

Publikuar

-

cift horoskop

Dashi

Femrat e shenjës së Dashit janë shumë pasionante dhe dinë si ta bëjnë partnerin për vete në shtrat. Ato shpesh e marrin vetë situatën nën kontroll duke e lënë partnerin pa frymë, prandaj janë më fat meshkujt që kanë në krah një partnere të shenjës së Dashit pasi mund të shijojnë vërtet një seks fantastik dhe plot fantazi.

Demi

Femrat e shenjës së Demit preferojnë seksin e ngadaltë dhe me shumë romanticitet. Ato gjithashtu duan të ndjehen afër me partnerin e tyre dhe të shijojnë momentet intime pa u nxituar. Dhe nëse pas seksit nuk flet me femrat e Demit, ato të marrin inat dhe do të mendojnë se partneri thjesht i ka shfrytëzuar.

Binjakët

Femrat e shenjës së Binjakëve janë shumë të paparashikueshme në seks. Atyre ju pëlqen të eksperimentojnë më poza dhe vende të ndryshme, prandaj partneri duhet t’i mbështesë dhe të ketë gjithashtu fantazi, pasi femrat binjakë nuk dinë të ndalen.

Gaforrja

Femrat e shenjës së Gaforres preferojnë seksin klasik dhe janë të ndrojtura dhe nuk marrin iniciativën, por ja lënë në dorë partnerit. Gaforret femra duhet të ndihen shumë të sigurta dhe të kenë shumë besim te partneri i tyre që të fillojnë të ndihen më të lirshme, por deri sat ë vijë ajo ditë puna kryesore i takon mashkullit.

Luani

Femrat e shenjës së Luanit janë shumë të dhëna pas seksit dhe dinë të flirtojnë dhe ta bëjnë gjithmonë për vete partnerin. Dhe ato në seks janë të pambërmajtshme, prandaj edhe partneri nuk duhet të dijë të rrijë tërë natën zgjuar…

Virgjëresha

Femrat e shenjës së Virgjëreshës janë shumë të dhëna pas seksit, por ato duan që çdo gjë të jetë pefekte, si për nga atmosfera deri tek vet partneri, nga i cili kanë shumë kërkesa, pasi ai duhet të jtë në formën e tij ideale dhe të dijë të surprizojë virgjëreshën. Nga ana tjetër, gjatë seksit ato janë të heshtura dhe duan të shijojnë momentin por nëse diçka nuk shkon siç duhet, ato do t’i mbajnë mëri partnerit të tyre përgjatë gjithë ditës së nesërme, prandaj meshkujt duhet të bëjnë kujdes…

Peshorja

Femrat e shenjës së Peshores janë shumë elegante në shtrat dhe nuk e durojnë dot seksin pa ndjenja, pasi kanë nevojë për pasion dhe u kushtojnë vëmendje detajeve. Seksi i shpejtë apo i egër nuk ju përshtatet atyre aspak, pasi ato parapëlqejnë romanticitetin dhe ëmbëlsinë nga partneri i tyre.

Akrepi

Femrat e shenjës së Akrepit janë guru të seksit dhe ato janë gjithnjë gati për eksperimente dhe aventura të reja, madje ato parapëlqejnë meshkujt plot energji dhe të rinj në moshë. Në shtrat janë një uragan i vërtetë dhe vetëm meshkujt me temperament të fortë seksual mund t’i përballojnë femrat Akrep.

Shigjetari

Femrat e shenjës së Shigjetarit adhurojnë mbrëmjet romantike dhe intimitetin me partnerin e tyre. Ato duan të jetojnë bukur dhe seksi për to është pjesë e pandashme e jetës së bukur dhe plot pasion. Femrat shigjetar nuk lodhen kurrë nga seksi dhe nuk e refuzojnë kurrë seksin, prandaj partneri nuk duhet të harrojë këtë fakt dhe të ndihet fatlum.

Bricjapi

Femrat e shenjës së Bricjapit nuk janë shumë të dhëna pas seksit dhe për to seksi duhet të jetë gjithnjë sipas shijes së tyre. Partnerët e femrave bricjapë do të mund ta ndjejnë veten me fat vetëm në rastet kur femra bricjap është në humorin e duhur për seks, pasi ato janë në këtë rast shumë pasionante, por në rast kur ato vet nuk e dëshirojnë, atëherë partnerit nuk i mbetet gjë tjetër veçse të presë ditë më të mira.

Ujori

Femrat e shenjës së Ujorit adhurojnë seksin spontan, atë të egër dhe të paparashikueshëm. Prandaj planet nuk funksionojnë me to dhe çdo gjë duhet të rrjedhë në mënyrë sa më natyrale. Prandaj partneri duhet të jetë gjithnjë në gatishmëri të momenteve kur ujori ndizet nga pasioni, pasi refuzimi ndaj tyre është një ngjarje e cila nuk harrohet dhe se ujori mund të hakmerret për këtë gjë apo të vendosë së nuk ka më ndjenjë në mes.

Peshqit

Femrat e shenjës së Peshqve kanë nevojë për një atmosferë të veçantë dhe romantike për ta shijuar seksin dhe për t’u ndjerë të relaksuara. Por kur vjen momenti i duhur, ato kanë aq shumë fantazi sa askush nuk mund t’i ndalë dhe partneri mund të mbetet shumë i surprizuar në rastet e zjarrit dhe pasionit femrës së peshqve dhe s’ju mbetet gjë tjetër veçse të shijojnë këto momente si dhe të kontribuojnë në krijimin e atmosferës së duhur për të nxitur fantazinë seksuale të partneres së tyre.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

Arrijnë në pikën më ekstreme/ 3 shenjat e horoskopit që tejkalojnë çdo parashikim

Publikuar

-

Nga

Dashi Sigurisht që Dashi është një nga shenjat që shkojnë në ekstremitet. Nëse doni të shikoni se sa larg mund të shkojë, provoni t’i flisni për ish të dashurën ose ish të dashurin. Shigjetari Shigjetarit nuk i pëlqen aspak të shfaqë anën e tij ekstreme në publik. Pëlqejnë shumë vendet e ftohta dhe sportet ekstreme. […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Jahte private, parti me Khloe Kardashian dhe dasma 1 milionë dollarëshe/ Brenda kompanisë së madhe të modës të miliarderit 55 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Boohoo është një nga kompanitë që është rritur me hapa të mëdha. Ajo u themelua në vitin 2016 nga Mahmud Kamani dhe partnerja e tij Carol Kane. Kompania është rritur me shpejtësi dhe deri më tani ka arritur më shumë se 3.8 miliardë dollarë. Kamani ka gjetur rrugën për tu bërë miliarder dhe tani është […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Ushqimi më i reklamuar në Instagram/ Si të përgatitni tostet më special me bazë pataten e ëmbël

Publikuar

-

Nga

Një trend tjetër i njohur në Instagram janë tostet me bazë pataten e ëmbël. Jo vetëm të famshme, por edhe të shëndetshme. Nëse po mbani një dietë pa përbërës me gluten dhe nuk doni të përdorni bukën këto janë kombinimet ushqimore më të shijshme që mund të provoni. 1-Tost me avocado, patate të ëmbël dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Lehtëson stomakun dhe shmang të vjellat/ Disa arsye pse duhet të përdorim xhinxher në ushqim

Publikuar

-

Nga

Mëngjesi është një nga vaktet më të rëndësishme për çdo njeri. Pavarësisht se ndonjëherë rutina mund t’iu mërzisë por jo nëse pjesë e tij është xhinxheri. Këto janë disa nga mënyrat se si mund ta përdorni xhinxherin në ushqim. Mund ta përzieni me kafenë tuaj. Kafja dhe Xhinxheri janë një kombinim shumë luftues, veçanërisht perderisa […]

LEXO TE PLOTE